o nas

Dobre Moce to niezależna, dolnośląska hur­townia i sklep napojów, piw, cydrów i wina. Działamy od 2012 roku.

Nasze produkty to najwyższej jakości napoje bezalkoholowe, naturalne i energetyczne na bazie yerba mate. Oferujemy piwa rzemieślnicze i regional­ne z browarów polskich, czeskich i niemieckich, a także cydry, wina i miody z lokalnych manufaktur.

Dobre Moce  to przedsięwzięcie zajmujące się dystrybucją napojów (lepszych, fajniejszych, zdrowszych, mocniejszych… etc – istotne podkreślić) na lokalnym (wrocławskim) i ponadregionalnym (polskim) rynku. Wprowadzamy nowe smaki i marki, które być może dzięki nam po raz pierwszy trafią do Waszych rąk, a w zasadzie ust, a dalej do głów.

Mówiąc w skrócie: jesteśmy dostawcami dobrych mocy pozamykanych w różnorodnych butelkach.

Upraszczając: (dla tych, którzy wolą prosto z mostu ang. „straight from the Bridge” ) dostarczamy napoje.

Każdy z oferowanych przez nas napojów ma w sobie coś… Czasem jest to tylko szczególny skład, czasem towarzysząca temu idea, czasem jedno i drugie. Walczymy z konsumpcyjną nudą, udostępniając do konsumpcji nowe… Nie jesteśmy przedstawicielami, nie mamy wyłączności – nie zabraniamy i nie nakazujemy. Razem z Wami – konsumentami szukamy świętego Gralla… wypełnionego czymś szczególnym – napojem spełniającym najwyższe standardy smakowo-sensoryczno-magiczne.

Kupujcie-pijcie-testujcie – niech dobre moce biją z waszych wnętrz!
preloader