Festiwal Sanatorium Dźwięku w Sokołowsku w dobrych rękach

W tym roku  na bardzo ciekawym muzycznie Festiwalu Sanatorium Dźwięku w niesamowitych okolicznościach przyrodniczych Sokołowska otworzyliśmy mobilny bar Dobrych Mocy. To wydarzenie jest o tyle ciekawe, że pracowaliśmy tam na rzecz rozwoju festiwalu, ale też staraliśmy się podając ambitne i ciekawe smaki dorównać atmosferze muzycznej. Sami też braliśmy udział w koncertach, bo aż trudno było sobie odmówić usłyszenia tych niewiarygodnie ciekawych eksperymentów.

Na festiwal pojechały z nami wrocławskie browary Profesja czy Sto Mostów, mając na uwadze bliskość czeskiej granicy na kranach podwaliśmy ciekawą i smaczną alternatywę piwną jaką jest Browar Konrad. Oczywiście, nie chcąc dyskryminować osób, które nie lubią lub nie pijają piwa czy wina zaopatrzyliśmy nasz bar w smakowite soki tłoczone, pobudzające napoje na bazie mate, czy coctaile z ananasa, które cieszyło się niesamowiąt popularnością wśród dzieci.

Wytwarzaliśmy też sympatyczną atmosferę, która sprzyjała przemiłym niezobowiązującym pogawędką, ale i poważnym rozmowom o sztuce. NA wszystko było miejsce i czas dzięki ludziom, przyrodzie i atmosferze stworzonej przez nas Wszystkich – Uczestników i Organizatorów.

Festiwal jest wydarzeniem cyklicznym i mamy nadzieję spotkać się na nim z Wami za rok.

Tutaj link do tegorocznej edycji:

http://festiwal.sanatoriumdzwieku.pl/pl/


preloader